PK agenda januari en uitslagen

3 t/m 5 januari: Paul Gimberg en Marcel Mensink spelen voorronde 3e klas bandstoten.
info klik hier
uitslag klik hier

10 t/m 12 januari: District finale driebanden groot 1e klas met Joop Hendriksen.
Joop kampioen………gefeliciteerd
info klik hier
Uitslag klik hier

Maandag 13 januari 15.00 uur.
Cursus AED.
Geschonken aan de Pelikaan door Marian v/d Berg.

17 t/m 19 januari: District finale 3e klas bandstoten met Rob Jaspers.
info klik hier
Uitslag klik hier

Laatste 2 weken januari: Voorronde 2e klas bandstoten met Martin Jurriens, Tonny Coert,
Info klik hier

24 t/m 26 januari: Gewestelijke finale 3e klas kader 38/2 met Rob Hargeerds en Frank Ubbink in Hoogeveen.
info klik hier
Rob 3e geworden. Frank 5e.
Uitslag klik hier

24 t/m 26 januari: District finale 1e klas libre met Dienand v/d Kaa, Ton te Boekhorst en Rudie Frinking. Wordt gespeeld bij de Pelikaan.
Kampioen Piet Driessen (Zandweerd) en Dienand van de Kaa gaan naar gewest.
info klik hier
Uitslag klik hier

25 en 26 januari: NK 71/2 met Michel van Silfhout.
info klik hier
Michel wint zilver
Verslag klik hier

Trotse kampioenen

Rein, Rudie en Herman ontvangen beker van Manouk

Zaterdag 21 december is de Huub v/d Wegen bokaal gewonnen door de heren hierboven.
Maar liefst 63 partijen werden op 5 tafels afgewerkt onder het genot van snert(uit Duitsland) en de nodige drankjes .

  1. Rein, Rudi en Herman
  2. Lauw, Jacco en Wim ( de jongens uit Harfsen)
  3. Ivo, Frans en Rene
  4. Joop, Erik en Allan
  5. Rob, Ton en Hannes
  6. Hennie, Mark en Willem
  7. Henne, Marco en Henne

Agenda PK december

Henk heeft afgelopen weekend overgangsklasse driebanden groot gespeeld.
Hij heeft zich geplaatst voor finale.
meer info klik hier
Uitnodiging klik hier

Michel speelt 30 nov en 1 dec NK 47/2 ereklasse in Haarlo.
meer info klik hier
Uitslag klik hier. Helaas niet goed.

Henk Hiddink speelt gewestelijke finale 1e klas driebanden in Overdinkel
van 6 t/m 8 december.
meer info klik hier
Uitslag klik hier

Joop Hendriksen en Tonny Coert spelen voorronde 2e klas libre.
meer info klik hier
Uitslag klik hier

Wilfred Schigt speelt 14 en 15 dec NK libre extra klasse in Almere.
Meer info klik hier
Uitslag Klik hier wel een paar keer op ok klikken

Henk Hiddink speelt 20 t/m 22 december gewestelijk finale overgangsklasse driebanden groot in Doetinchem bij de Veemarkt.
Meer info klik hier
Uitslag klik hier. Serie van 10 op groot is geweldig

Ans Westendorp, Rob Jaspers, Paul Gimberg en Marcel Mensink spelen voorronde 3e klas bandstoten.
Meer info klik hier

Appie Diseraad kampioen

Afgelopen weekend is Appie Diseraad district kampioen 1e klas driebanden geworden.
In de finale versloeg hij Henk Hiddink en door het percentage caramboles werd hij eerste.
Henk Hiddink en Wil Lécluse gaan ons district vertegenwoordigen in Overdinkel.

Rob Hargeerds behaalde in de voorronde 3e klas kader 6 punt en met 8.00 moyenne lijkt een vervolg er niet in te zitten.

Ans district kampioen 4e klas libre

Ans is dit weekend kampioen geworden in de 4e klas libre.
Rob werd 2e en Marcel werd 4e.
Ans en Rob gefeliciteerd en succes op het gewest.

 BondsnoVoornaamAchternaamPuntcarambBeurtenalg.gemp.gemh.serie
1237262AnsWestendorp122472211,1171,6807
2220074Rob Jaspers102702131,2671,86010
3229963Michelle Woudenberg102092001,0451,5008
4270621MarcelMensink102571891,3591,64016
5205069RonaldHollak52301961,1731,8507
6218254Ingrid Schiphorst52222410,9211,1806
7206319Oscar Soentken42401651,4542,2508
8180137JanVeldhuis01382110,6540,0007

Uitslag gewestelijke finale 3e klas driebanden met Paul.

 bondsnr.naam deelnemersverenigingpunt.car.brt.alg.gemp.gemh.s.
1270719Wim Brinkerde Voorstad121173310,3530,725
2152236Edwin BerendsBuitenmolen101082810,3840,495
3128442Natasja DamenB.V. Stokkers101192930,4060,514
4108080Henk HorstmanB.C. Minkmaat8832870,2890,435
5269338Paul GimbergPelikaan Zutphen6863220,2670,383
6135710Appie FriringB.V. de Kroon Eiberg4903650,2460,324
7265476Paul BisselinkD.L.S.41153830,3000,434
8269338Eric PosB.C. Ivoor Groenlo2723380,2130,254